Co se u nás děje?

Jsme tu pro Vás na restauracích
i formou rozvozu

Český BurgerKing fandí na Dakaru

Jsme k nepřehlédnutí :)

Nová restaurace Burger King Praha Masarykovo nádraží otevřena

Dne 26. 9. 2019 jsme pro zákazníky slavnostně za účasti jeho excelence velvyslance Spojených států Amerických otevřeli novou restauraci Burger King Praha Masarykovo nádraží.

Galette - nové slané palačinky

Na naší provozovně La Creperie zavádíme tento týden nové slané palačinky.

Společně s gastronomickým specialistou jsme zapracovali na zavedení nových slaných palačinek Galette. Od tohoto týdne si unikátní receptury můžete vychutnat v našem stánku La Creperie na Masarykově nádraží v Praze. 

Budete opravdu hodně mile překvapeni. Zastavte se ochutnat.

Naše restaurace Burger King D11 znovu otevřena po rekonstrukci

Dne 26.10.2018 jsme po malé rekonstrukci znovu otevřeli restauraci Burger King na dálnici D11 na odpočivce Beranka. Informace o provozovně najdete zde.

Nový koncept La Creperie

První provozovnu jsme otevřeli v Praze na Masarykově nádraží

V říjnu 2018 jsme otevřeli první provozovnu značky La Creperie. Palačinky miluje snad opravdu každý. Stavte se také na jednu :) - více zde.

Veřejné WC Masarykovo nádraží

Společnost BK Team, a.s. je provozovatelem dalších veřejných WC

Od října 2017 jsme provozovatelem veřejných WC na ÚAN Praha-Florenc. Od dubna roku 2018 pak provozujeme další veřejné WC na jednom z nejvýznamnějších vlakových nádraží v Praze - Masarykově.

Do této služby vnášíme nový standard, který je spojený se systémem úklidu a obsluhy, designem interiéru, ale rovněž takovým detailem, jako je například hudba.

Již nyní chystáme otevření dalších středisek z našich stravovacích konceptů v této lokalitě.

Partnerská sleva pro zákazníky RegioJet

Restaurace Burger King na Florenci poskytne všem zákazníkům RegioJet v březnu slevu 15% na celý nákup.

Dohodli jsme se se společností Student Agency na poskytování slevy 15% pro všechny jejich zákazníky po dobu měsíce března.

Dáme Jídlo?

Pochoutky Burger King si nyní od nás můžete nechat dovézt až domů.

Pokud bydlíte v blízké lokalitě, tak si od letošního ledna můžete ten nejlepší burger z našich restaurací Burger King nechat dovézt až domů. Pauza v této žádané službě byla způsobená laděním surovin a technologií i logistiky samotné tak, abyste vždy dostali ten nejlepší a nejchutnější produkt. Skvělá nabídka je na www.damejidlo.cz

Pappata nově v našem portfoliu

BK Team převzal bageterii Pappata a plánuje rozvoj konceptu.

Od 1.10.2017 převzala naše společnost
od mateřské JLV, a.s. vlastní koncept fresh bageterií Pappata. Pilotní provozovna se nachází na ÚAN Florenc. V blízké budoucnosti plánujeme nejen provoz tohoto vlastního konceptu, ale rovněž rozvoj této nové úspěšné sítě. 

Více informací na produktové stránce www.pappata.cz

Youtubeři vědí jak to u nás chodí


Aktuálně.cz - putování burgeru

Jsem King, jsem Burger King...

Jsem King. Burger King. A nemůžu se dočkat, až vám budu vyprávět o svém království. Jako v každém království jsou i v tom mém přítomny magie, tajemství a kouzla. U mne jsou to chutná kouzla! Ve většině případů se nedostanete jinam než k pokladnám při objednávce a nemáte ani tušení, co se skrývá o pár kroků dál, kam se žádný host obvykle nedostane. .. 

Celý článek zde 

Legendy u BurgerKingu v Michli

Pořádná Americká auta dorazila do Michle a to na pořádný burger. Jak jinak